Oldal Tetejére!

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Itt az idő Iskolába menni, Új és Régi barátokkal találkozni és Új Ismeretekre szert tenni!

Véletlen Képek

Éves munkaterv alapján a nevelési évben, tanévben tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjai

Fontos feladat az iskola névadójának, - Hunyadi Mátyás - emlékének ápolása. Ezt szolgálja a 2 évenkénti megemlékezés február hónapban a névadó névnapjáról, s az ehhez kapcsolódó különféle iskolai, kistérségi szintű Hunyadi Mátyáshoz kapcsolódó rendezvények megszervezése. Minden tanév folyamán iskolai ünnepséget, megemlékezést tartunk a következő alkalmakkor: tanévnyitás és záráskor, október 23-a, október 6-a, március 15-e alkalmából ,karácsonykor, a gyermeknapon, a 8. osztályosok ballagásakor, nőnapon, pedagógusnapon, mikulás ünnepén, madarak és fák napján, Mátyás névnapon, a zenei világnapon és a költészet napján. Minden tanévben 1 hagyományőrző napot szervezünk, ...- régi népi hagyományok felelevenítve -, melyet az éves munkatervben rögzítünk.(szilva-nap,kukorica-nap, disznótor, stb.) A tanév utolsó hetében „Tanévsirató-kölyökhetet” tartunk, melyben sport,- akadály,- és főzőversenyt szervezünk tanulóink számára. A szülői közösség szervez minden év novemberében alapítványi bált, melynek bevételével az „Együtt a gyermekekért”iskolai alapítványt támogatják. Tanév végén nyilvános bemutatót tartanak a művészetoktatásban résztvevő tanulók.(néptánc, képzőművészet, zene)

Copyright © 2019 Tiszakanyári Hunyadi Mátyás Általános Iskola Rights Reserved.